Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler

Kataloglar

Referanslar

İnsan Kaynakları

İletişim

     
 

 

 

 

 

" İnsanların toplantılarına değer katacak,iş prestijini arttıracak mekanlara ihtiyaçları vardır.."

 

 

 

 

 

Wood Antique

 

Ahşap dokusunun kattığı estetik ve doğallık sayesinde , iç mekanlarda canlı ve prestijli zemin çözümleri sunar. WOOD ANTIQUE serisinin poliüretan tabakası ile kaplanmış üst yüzeyi hiçbir zaman cila uygulaması gerektirmediği gibi , bakım ve temizliği son derece kolay ve ekonomiktir. Serinin 10 renk seçeneği yaşam alanlarında doğallık isteyenler için geniş alternatifler sunmaktadır. WOOD ANTIQUE serisi kalitesi ve prestiji ile mağaza , otel , konferans salonu , showroom , ofis alanlarının yanı sıra konutlarda mutfak ve salon gibi alanlarda da kullanılabilir.

 

 

 

 

 

Wood Classic

 

Doğal ahşap görünümünün sıcaklığı ile pvc zemin kaplamalarının tüm kolaylıklarını bir arada görmek isteyenler için kusursuz tek çözüm. Serinin üst yüzeyi , doğal ahşap yüzeyini pvc zemin kaplamasına taşıyan ekstra film tabakası ile güçlendirilerek gerçeğe en yakın görünüm kazandırılmıştır. WOOD CLASSIC serisi iç mekanlar için dizayn ve renk seçenekleri ile çağdaş , üretim teknolojisi ile kalıcı çözümler sunmaktadır. WOOD CLASSIC serisi üst yüzeyine uygulanmış PUR teknolojisi sayesinde temizlik ve bakım maliyetlerini minimuma indirir.

 

 

 

 

Homojen ve Karo

 

HANWHA’ nın homojen karo HANWHA TILE serileri Deluxe Tile, Deluxe Gold Tile ve MVP Tile 3mm kalınlığı ile trafiğin yoğun olduğu alanlarda ve endüstriyel mekanlarda güçlü yapı, 3 farklı dizaynı ve zengin renk seçenekleri ile zemin çözümleri için farklı alternatiler sunmaktadır.


Üst yüzeyindeki cila tabakası sayesinde ilk bakım maliyetleri minimize edilmiştir. Kalite ve ekonomiyi bir arada görmek isteyenler için en ideal ürün grubudur. Şık görünümü ile Restaurant, Alışveriş Merkezi, Showroom, Ofis, Lobiler gibi mekanlarda kullanılmak ile birlikte dayanıklı yapısı ile Depo, Üretim tesisleri gibi alanlarda kullanıma uygundur.

 

 

 

 

 

Kondaktif Serisi

 

HANWHA Tile ile aynı karakteristik özelliklere sahip olan 3mm kalınlığında homojen Kondaktif TILE serisi , laboratuarlar , ameliyathaneler , elektronik cihaz üretim tesisleri gibi statik elektriğin problem teşkil ettiği mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. İçerdiği karbon tanecikleri sayesinde ortamda bulunan elektrik yükünü bakır bara uygulaması ile topraklama hattına aktarır. Birbiri ile uyumlu 3 renk seçeneği ile kullanıma sunulmuştur

 

 

Şimal Mimarlık Bilgi Teknolojileri İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. |   İvedik Cad. 6/A Yenimahalle - Ankara  |  Tel: (312) 496 21 67  |   info@simalzemin.com